České Meziříčí 25.10.

neděle 25.10.2015 od 9:00 hod

OP mladších přípravek

V neděli 25.10.2015 jsme odehráli poslední turnaj okresního přeboru mladší v Českém Meziříčí kde jsme se postupně utkali s těmito soupeři, Kostelec nad Orlicí A , Ohnišov, a domácí České Meziřící .

V prvním zápase nás čekal soupeř se kterým jsme se letos utkali úplně poprvé Kostelec nad Orlicí A , kluci nastoupili převážně proti klukům, kteří jsou o dva roky starší, ale ani tak se nezalekli a od prvního minuty zápasu měli utkání ve své režii kde plnili přesně to co se po nich chce a proto jsme v tomto utkání zaslouženě zvítězili v poměru 4:1.

V druhém zápase na nás čekal již tradiční soupeř z Ohnišova , kde jsme věděli, že to bude zase těžký zápas a opravdu se to potvrdilo, hrál se fotbal nahoru dolů s nasazením, nechyběly souboje a ani góly v poločase byl výsledek 1:1, tyto góly padly na obou stranách po individuálních chybách brankářů. Do druhého poločasu kluci šli s odhodláním soupeře porazit, kde jsme po urputné bitvě zvítězili 3:1.

Ve třetím zápase jsme nastoupili proti domácímu celku Českého Meziříčí, do tohoto utkání kluci šli s tím, že se jedná o poslední zápas sezóny a že chtějí vyhrát a od první minuty toto odhodlání začali naplňovat. Od první minuty, kdy bylo hodně vidět krásných fotbalových akcí, jsme domácí přehráli s výsledkem 6:0. V tomto zápase jsme měli využít mnohem víc šancí, ale bohužel naše zbrklost, obíhání míče na svoji silnější nohu a zbavování se míče, nás stálo lepší výsledek. V tomto máme velké nedostatky, které musíme rychle odstranit.

Sestava : Jan Zelinka , Tadeáš Červinka , Petr Kunc , Matěj Šťovíček, Jakub Petera , Šimon Štěpán , Michal Gajda

Kostelec n.O. "A" - SK Solnice 1:4 (1:3) B: Červinka Tadeáš 2, Gajda Michal, Štěpán Šimon

Ohnišov - SK Solnice 1:3 (1:1) B: Červinka Tadeáš 3

České Meziříčí - SK Solnice 0:6 (0:4) B: Červinka Tadeáš 3, Kunc Petr 2, Štěpán Šimon

Klukům děkuji za předvedenou hru a rodičů za dopravu.