15.02.2020 Černíkovice

V sobotu 15.02.2020 jsme odehráli PU na hřišti v Černíkovicích s Českou Skalicí U13+U12 v rozestavení 7+1 na půlku hřiště hrálo se 3x30 minut .

Sestava  : Hlavsa, Plocek , Šťovíček, Trnka , Štěpán , Cvejn, Langr , Rýdl , Gajda ,Fajstauer

SK Solnice – Rozkoš Česká Skalice     12:7   Branky: Šťovíček 3x, Plocek 3x , Rýdl 2x, Cvejn 2x , Štěpán , Gajda

V sobotním dopolední jsme přivítali kluky starší kluky z České Skalice, při vstupu na umělý trávník jsme si s chlapci něco řekli , jakým stylem chceme tento zápas odehrát  a co od nich na hřišti očekáváme . Kluci to pochopili velmi rychle a všichni do jednoho tyto věci plnili až neskutečně a tak po zásluze byli více než vyrovnaným soupeřem starším klukům, to co bylo na hřišti k vidění z naší strany bylo hodně pozitivní , samozřejmě našli se tam i věci, na kterých musíme neustále pracovat dokola, ale i tak velká pochvala pro všechny kluky za přístup k zápasu a nasazení po celých 90 minut